top of page
De Foresta Avocats

DE FORESTA AVOCATS - kompleksowe doradztwo prawne

 

Kancelaria adwokacka DE FORESTA AVOCATS posiada zespół dwujęzycznych adwokatów i prawników, których celem jest kompleksowe doradztwo prawne dla firm działających na rynku francuskim i międzynarodowym. 


W poszczególnych, wyspecjalizowanych departamentach naszej kancelarii, nasi adwokaci zajmują się kompleksową obsługą prawną spółek oraz prawem gospodarczym i handlowym, świadczeniem usług przedsiębiorstwom w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz doradztwem prawnym we francusko-polskich kontaktach handlowych, od zawierania umów aż po prowadzenie sporów sądowych.

 
Misją naszych adwokatów jest tworzenie, negocjowanie i wprowadzanie w życie struktur prawnych na potrzeby wszelkich projektów gospodarczych, w szczególności na skalę międzynarodową. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu złożonych transakcji mających miejsce we Francji oraz w Polsce, zarówno w przejęciach, sprzedaży, w tworzeniu wspólnych przedsięwzięć gospodarczych, jak i w innych, różnorakich projektach współpracy. 


Nasze pragmatyczne podejście do każdej sprawy i bardzo dobra znajomość rynku francuskiego i polskiego pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych klientów.


Naszą domeną jest również reprezentacja osób fizycznych i osób prawnych w sporach sądowych, w negocjacjach polubownych oraz w ramach alternatywnych metod rozstrzygania sporów. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego, między innymi występując przed Międzynarodowym Sądem Arbitrażowym w Paryżu (ICC).


Ponadto, nasza kancelaria zapewnia obsługę klientów również w innych krajach francuskojęzycznych, szczególnie aktywnie działając w krajach-członkach Organizacji dla Harmonizacji Prawa Afrykańskiego (OHADA).


Nasze międzynarodowe doświadczenie umożliwia kompleksowe realizowanie projektów naszych klientów i uniknięcie nieporozumień wynikających z różnic pomiędzy różnymi systemami prawnymi. 


Gwarantujemy natychmiastową reakcję i zaangażowanie naszych adwokatów na potrzeby klientów, tworząc zaufanie i trwałe relacje zawodowe.

Publikacje
Revenez bientôt
Dès que de nouveaux posts seront publiés, vous les verrez ici.

Świadczymy usługi w następujących dziedzinach prawa:

 

  • Prawo gospodarcze i handlowe

 

  • Prawo spółek – fuzje i przejęcia

 

  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

 

  • Prawo międzynarodowe i transakcje transgraniczne

De Foresta Avocats

20 rue Berjon

69009 LYON

FRANCJA

 

cabinet@deforesta-avocats.com

 

Tel: +33 (0)4 81 09 19 50

Fax: +33 (0)4 78 26 04 87

bottom of page